Program TV

Aici o să găsiți programul celor mai interesante transmisii sportive la TV. Update regulat

Vineri 7 octombrie

06.00 Digisport 1, Orange Sport 3, Prima Sport 1 : Formula 1 Japonia – antrenamente

09.00 Digisport 1, Orange Sport 3, Prima Sport 1 : Formula 1 Japonia – antrenamente

11.30 Prima Sport 2 : Baschet 3×3 U23 – Cupa Mondială

12.00 Eurosport 2 : Tenis ATP Tokyo

13.00 Digisport 2 : Tenis WTA Monastir

15.00 Digisport 2 : Tenis WTA Ostrava

15.00 Digisport 4 : Tenis WTA Monastir

16.00 Eurosport 2 : Tenis ATP Nur Sultan

18.00 Digisport 3, Prima Sport 3, YouTube FRB TV  : Baschet M Etapa 2 – FC Argeș Pitești vs U-BT Cluj-Napoca

18.00 Prima Sport 1 : Rugby – Steaua vs Dinamo

18.00 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2 : Fotbal România – Voluntari vs Mioveni

19.45 Digisport 3, Prima Sport 3, YouTube FRB TV : Baschet M Etapa 2 – CSM CSU Oradea vs CSO Voluntari 

20.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga Etapa 1 – Anadolu Efes vs Crvena Zvezda

21.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga Etapa 1 – Alba Berlin vs Partizan

21.00 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1 : Fotbal România – FC Argeș vs CSU Craiova

21.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga Etapa 1 – Barcelona vs Olympiacos

21.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga Etapa 1 – Virtus Bologna vs Monaco

21.30 Digisport 4, Prima Sport 2 : Fotbal Germania – Hoffenheim vs Werder Bremen

21.30 Sport Extra : Fotbal Italia 2 – Genoa vs Cagliari

22.00 Digisport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 3 : Fotbal Spania – Osasuna vs Valencia

22.00 Prima Sport 4 : Fotbal Franța – Lyon vs Toulouse

22.00 Orange Sport 3 : Fotbal Spania 2 – Gijon vs Villareal B

 

Sâmbătă 8 octombrie

06.00 Digisport 1, Orange Sport 3, Prima Sport 1 : Formula 1 Japonia – antrenamente

08.00 Eurosport 2 : Tenis ATP Tokyo

09.00 Digisport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 1 : Formula 1 Japonia – calificări 

11.00 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1 : Fotbal România 2 – Steaua vs Timișoara

11.45 Prima Sport 4 : Baschet 3×3 U23 – Cupa Mondială

13.00 Eurosport 2 : Tenis ATP Nur Sultan

13.00 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1 : Fotbal România 2 – Dej vs Oțelul

15.00 Digisport 4 : Tenis WTA Ostrava

15.00 Digisport 2, Orange Sport 4, Prima Sport 1 : Fotbal Spania – Almeria vs Rayo

15.00 Sport Extra : Fotbal Italia 2 – Pisa vs Parma

15.00 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2 : Fotbal România – U Cluj-Napoca vs Hermannstadt

16.00 Digisport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 4 : Fotbal Italia – Sassuolo vs Inter

17.00 YouTube FRB TV  : Baschet M Etapa 2 – CSM Focșani vs Dinamo București 

17.00 YouTube FRB TV  : Baschet M Etapa 2 – Laguna București vs SCM Timișoara

17.00 Digisport 1, Prima Sport 1 : Fotbal Anglia – Man.City vs Southampton

17.00 Digisport 3, Prima Sport 3 : Fotbal Anglia – Chelsea vs Wolverhampton

17.15 Digisport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2 : Fotbal Spania – Atletico vs Girona

17.30 Sport Extra : Fotbal Olanda – Volendam vs Ajax

19.00 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1 : Fotbal Italia – Milan vs Juventus

19.30 Digisport 2, Prima Sport 2 : Fotbal Germania – Dortmund vs Bayern

19.30 Digisport 3 : Fotbal Anglia – Brighton vs Tottenham

19.30 Digisport 4, Orange Sport 2, Prima Sport 3 : Fotbal Spania – Sevilla vs Bilbao

20.00 YouTube FRB TV  : Baschet M Etapa 2 – Steaua București vs CSM Galați

21.30 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1, Prima TV : Fotbal România – Rapid vs Botoșani

21.45 Digisport 4, Orange Sport 3, Prima Sport 4 : Fotbal Italia – Bologna vs Sampdoria

22.00 Digisport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2 : Fotbal Spania – Getafe vs Real Madrid

22.00 Digisport 3, Prima Sport 3 : Fotbal Franța – Reims vs PSG

 

Duminică 9 octombrie

08.00 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1 : Formula 1 Japonia – cursa

10.30 Eurosport 2 : Tenis ATP Tokyo

11.00 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1 : Fotbal România 2 – Baia Mare vs Dinamo

13.30 Sport Extra : Baschet M Spania – Unicaja Malaga vs Real Madrid

13.30 Prima Sport 4 : Baschet 3×3 U23 – Cupa Mondială

13.30 Eurosport 2 : Tenis ATP Nur Sultan

13.30 Digisport 3, Orange Sport 1, Prima Sport 2 : Fotbal Italia – Torino vs Empoli

14.00 Digisport 4 : Fotbal Franța – Montpellier vs Monaco

15.00 Digisport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 1 : Handbal F Champions League – Rapid București vs Esbjerg

15.00 Orange Sport 2, Prima Sport 3 : Fotbal Spania – Valladolid vs Betis

15.30 Digisport 3 : Tenis WTA Ostrava

15.30 Sport Extra : Fotbal Olanda – Feyenoord vs Twente

15.30 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2 : Fotbal România – Sepsi vs Farul

16.00 Digisport 4, Prima Sport : Fotbal Anglia – West Ham vs Fulham

16.00 Orange Sport 4, Prima Sport 4 : Fotbal Italia – Udinese vs Atalanta

17.00 Digisport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 1 : Handbal F Champions League – Odense vs CSM București 

17.15 Orange Sport 2 : Fotbal Spania – Cadiz vs Espanyol

18.00 Sport Extra : Baschet M Spania – Bilbao vs Valencia

18.30 Digisport 1, Prima Sport 1 : Fotbal Anglia – Arsenal vs Liverpool

18.30 Digisport 4, Prima Sport 3 : Fotbal Germania – Hertha Berlin vs Freiburg

19.00 Digisport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2 : Fotbal Italia – Cremonese vs Napoli

19.30 Digisport 3, Orange Sport 2 : Fotbal Spania – Sociedad vs Villareal

20.30 Prima Sport 3 : Fotbal Germania – Stuttgart vs Union Berlin

21.00 Digisport 2, Prima Sport 4 : Fotbal Anglia – Everton vs Man.United

21.30 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1 : Fotbal România – Petrolul vs FCSB

21.45 Digisport 4, Orange Sport 3, Prima Sport 3 : Fotbal Italia – Roma vs Lecce

22.00 Digisport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 2 : Fotbal Spania – Barcelona vs Celta Vigo

 

Luni 10 octombrie

11.00 Prima Sport 1 : Tenis WTA Transilvania

17.30 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2 : Fotbal România – FCU Craiova vs Chindia

18.00 Digisport , Prima Sport 4 : Baschet M Etapa 2 – CSM VSKC Miercurea Ciuc vs CSU Sibiu

19.45 Digisport , Prima Sport : Baschet M Etapa 2 – Rapid București vs CSM Petrolul Ploiești

20.30 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1 : Fotbal România – UTA vs CFR Cluj

21.30 Digisport 4 : Tenis WTA San Diego

21.45 Digisport 2, Orange Sport , Prima Sport 2 : Fotbal Italia – Fiorentina vs Lazio

22.00 Digisport 3, Prima Sport 3 : Fotbal Anglia – Nottingham vs Aston Villa

22.00 Orange Sport , Prima Sport 4 : Fotbal Spania – Elche vs Mallorca

 

Marți 11 octombrie

00.00 Digisport 2 : Tenis WTA San Diego

11.00 Prima Sport 1 : Tenis WTA Transilvania

17.00 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1 : Fotbal România 2 – Buzău vs Șelimbăr

19.45 Digisport 1, Orange Sport 2, Prima Sport 2 : Fotbal Champions League – Maccabi vs Juventus

19.45 Digisport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 1 : Fotbal Champions League – Copenhaga vs Man.City

22.00 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1 : Fotbal Champions League – Milan vs Chelsea

22.00 Digisport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2 : Fotbal Champions League – Șahtior vs Real Madrid

22.00 Digisport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 3 : Fotbal Champions League – PSG vs Benfica

22.00 Digisport 4, Orange Sport 4, Prima Sport 4 : Fotbal Champions League – Dortmund vs Sevilla

 

Miercuri 12 octombrie

00.00 Digisport 2 : Tenis WTA San Diego

11.00 Prima Sport 1 : Tenis WTA Transilvania

17.00 Digisport 4, Orange Sport 1, Prima Sport 2 : Fotbal Youth League – Rangers vs Liverpool

17.00 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1 : Fotbal România 2 – Steaua vs Constanța

17.30 Pro Arena : Handbal F – Buzău vs Rm.Vâlcea

19.45 Digisport 1, Orange Sport 2, Prima Sport 1 : Fotbal Champions League – Napoli vs Ajax

19.45 Digisport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2 : Fotbal Champions League – Atletico vs Brugge

22.00 Digisport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1 : Fotbal Champions League – Barcelona vs Inter 

22.00 Digisport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2 : Fotbal Champions League – Rangers vs Liverpool

22.00 Digisport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 4 : Fotbal Champions League – Plzen vs Bayern

22.00 Digisport 4, Orange Sport 4, Prima Sport 3 : Fotbal Champions League – Tottenham vs Frankfurt

 

Joi 13 octombrie

17.30 Pro Arena : Handbal F – CSM București vs Craiova

19.45 Pro Arena : Fotbal Conference League – CFR Cluj vs Slavia Praga

20.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga Etapa 2 – Crvena Zvezda vs Panathinaikos

20.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga Etapa 2 – Monaco vs Anadolu Efes

21.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga Etapa 2 – Barcelona vs Real Madrid

21.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga Etapa 2 – Virtus Bologna vs Bayern

21.30 Digisport 2 : Tenis WTA San Diego

22.00 Pro Arena : Fotbal Conference League – FCSB vs Silkeborg 

22.00 Prima Sport 1 : Fotbal Spania 2 – Granada vs Gijon

 

Vineri 14 octombrie

01.00 Digisport 4 : Moto Australia – antrenamente

05.15 Digisport 4 : Moto Australia – antrenamente

21.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga Etapa 2 – Fenerbahce vs Maccabi

21.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga Etapa 2 – Olympiacos vs Zalgiris

21.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga Etapa 2 – Olimpia Milano vs Alba Berlin

21.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga Etapa 2 – Baskonia vs Partizan

21.45 Euroleague TV : Baschet M Euroliga Etapa 2 – Valencia vs Lyon

 

Sâmbătă 15 octombrie

21.45 Sport Extra : Baschet M Spania – Manresa vs Barcelona

 

Duminică 16 octombrie

19.30 Sport Extra : Baschet M Spania – Real Madrid vs Joventut

 

Duminică 23 octombrie

13.30 Sport Extra : Baschet M Spania – Barcelona vs Tenerife

21.00 Sport Extra : Baschet M Spania – Baskonia vs Real Madrid

 

Duminică 30 octombrie

13.30 Sport Extra : Baschet M Spania – Real Madrid vs Fuenlabrada

19.30 Sport Extra : Baschet M Spania – Valencia vs Barcelona

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.