Program TV

Aici o să găsiți programul celor mai interesante transmisii sportive la TV. Update regulat.

tv

Duminică 26 mai

12.00 Eurosport, Eurosport 2 : Tenis Roland Garros

14.00 Eurosport : Ciclism – Turul Italiei

14.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look Sport : Fotbal România 2 – UTA vs Petrolul

16.00 Digisport 1, Telekom Sport 2 : Formula 1 Monaco – Cursa

16.00 Telekom Sport 1, Digisport 2 : Fotbal Italia – Torino vs Lazio

18.00 FRB TV (YouTube) : Baschet M Finala mică meciul 1 – U-BT Cluj-Napoca vs SCMU Craiova

18.00 Digisport 1, Telekom Sport 3, Look Sport : Fotbal România – Călărași vs Mediaș

18.15 Eurosport : Tenis Roland Garros

18.15 Digisport 4 : FIA F2

19.00 Digisport 2, Telekom Sport 1 : Fotbal Italia – Sampdoria vs Juventus

21.00 Digisport 2, Telekom Sport 3, Look Plus : Fotbal România – Chiajna vs Iași

21.30 Digisport 1 : Fotbal Italia – Alternativ Inter vs Empoli și Fiorentina vs Genoa

21.30 Digisport 3 : Fotbal Italia – Spal vs Milan

21.30 Digisport 4 : Fotbal Italia – Atalanta vs Sassuolo

 

Luni 27 mai

12.00 Eurosport, Eurosport 2 : Tenis Roland Garros

16.00 Digisport 1 : Fotbal baraj promovare Liga 3 – Carmen vs Progresul

18.00 Digisport 4 : Baschet M Finala meciul 1 – CSU Sibiu vs CSM CSU Oradea 

18.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România – Voluntari vs Hermannstadt

18.30 Digisport 2 : Fotbal baraj promovare Liga 3 – Steaua vs Dinamo

20.00 Digisport 4 : Baschet M locurile 7-8 – Dinamo vs Steaua (meciul 2)

21.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România – Botoșani vs Dinamo

21.30 Digisport 2, Telekom Sport 2 : Fotbal Germania – Barajul Union Berlin vs Stuttgart (în tur 2-2)

 

Marți 28 mai 

19.15 Telekom Sport 1 : Fotbal Germania baraj Bundesliga 2 – Ingolstadt vs Wiesbaden (în tur 2-1)

 

Miercuri 29 mai

19.00 Digisport 2 : Baschet M Finala meciul 2 – CSU Sibiu vs CSM CSU Oradea

22.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal Finala Europa League – Arsenal vs Chelsea

 

Joi 30 mai 

16.00 Digisport 1 : Fotbal baraj promovare Liga 3 – Carmen vs Dinamo

18.30 Digisport 1 : Fotbal baraj promovare Liga 3 – Steaua vs Progresul

19.00 FRB TV (YouTube) : Baschet M Finala mică meciul 2 – SCMU Craiova vs U-BT Cluj-Napoca 

22.00 Digisport 2 : Fotbal Franța baraj – Lens vs Dijon

 

Vineri 31 mai

04.10 Telekom Sport 1 : NBA Finala meciul 1 – Toronto Raptors vs Golden State Warriors

20.30 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România – Mediaș vs Chiajna

 

Sâmbătă 1 iunie

16.15 Digisport 3 : Handbal M Champions League – Veszprem vs Kielce

19.00 Digisport 2 : Handbal M Champions League – Barcelona vs Vardar

22.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal Finala Champions League – Tottenham vs Liverpool

 

Luni 3 iunie

03.10 Telekom Sport 1 : NBA Finala meciul 2 – Toronto Raptors vs Golden State Warriors

 

Joi 6 iunie

04.10 Telekom Sport 1 : NBA Finala meciul 3 – Golden State Warriors vs Toronto Raptors

 

Sâmbătă 8 iunie

04.10 Telekom Sport 1 : NBA Finala meciul 4 – Golden State Warriors vs Toronto Raptors

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.