Program TV

Aici o să găsiți programul celor mai interesante transmisii sportive la TV. Update regulat

Miercuri 26 ianuarie

02.00 Eurosport : Tenis Australian Open – sferturi de finală

16.00 TVR 2 : Handbal F – CSM București vs Zalău

16.30 Digisport 2, Telekom Sport 1, Looksport : Handbal M CE – Muntenegru vs Islanda

17.00 TVR 3 : Volei M – Steaua vs Dinamo

19.00 Digisport 2, Telekom Sport 2, Looksport : Handbal M CE – Olanda vs Croația

20.00 Digisport 4, Looksport + : Fotbal Franța – Angers vs St.Etienne

21.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Panathinaikos vs Zalgiris   AMÂNAT !!!

21.30 Digisport 2, Telekom Sport 1, Looksport : Handbal M CE – Danemarca vs Franța

21.45 Looksport 2 : Fotbal Scoția – Hearts vs Celtic

22.00 Looksport + : Fotbal Belgia – Anderlecht vs Cercle Bruges

23.00 YouTube FIBA : Baschet M FIBA Europe Cup – Benfica Lisabona vs CSM CSU Oradea

 

Joi 27 ianuarie

03.00 Eurosport : Tenis Australian Open – semifinale

18.00 Digisport 2, Looksport, YouTube FRB TV : Baschet M – Steaua București vs CSO Voluntari 

19.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Zenit vs Anadolu

21.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Olympiacos vs Crvena Zvezda

21.05 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Maccabi vs Fenerbahce  AMÂNAT !!!

21.45 Looksport + : Fotbal Belgia – Bruges vs St.Gilloise

22.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Barcelona vs Lyon

 

Vineri 28 ianuarie

16.30 Digisport 2, Telekom Sport 1, Looksport : Handbal M CE – Meciul pentru locurile 5-6

18.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Unics Kazan vs CSKA Moscova

18.00 Digisport 4, Looksport, YouTube FRB TV : Baschet M – CSM Petrolul Ploiești vs CSM VSKC Miercurea Ciuc

18.00 TVR 3 : Volei F – Rapid vs Dinamo

19.00 Digisport 2, Telekom Sport 2, Looksport + : Handbal M CE – Semifinala 1

20.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Monaco vs Real Madrid

20.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România – Sepsi vs CSU Craiova

21.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Panathinaikos vs Baskonia

21.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Bayern vs Alba Berlin

21.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Olimpia Milano vs Zalgiris

21.30 Digisport 2, Telekom Sport 2, Looksport + : Handbal M CE – Semifinala 2

22.00 Looksport 3 : Fotbal Franța – Nantes vs Brest

22.00 Digisport 4, Telekom Sport 3, Looksport 2 : Fotbal Spania 2 – Valladolid vs Gijon

 

Sâmbătă 29 ianuarie

10.00 Eurosport : Tenis Australian Open – Finala simplu feminin

13.00 Digisport 2 : Handbal F Champions League – Kastamonu vs Savehof

13.15 Eurosport : Tenis Australian Open – Finala dublu masculin

14.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România – Voluntari vs Mediaș

14.30 Looksport + : Fotbal Scoția – Ross County vs Rangers

15.00 Digisport 2 : Handbal F European League – Sola vs Lokomotiva Zagreb

17.00 Digisport 2 : Handbal F Champions League – Esbjerg vs Podravka

17.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România – Clinceni vs Farul

19.00 Digisport 2, Looksport, YouTube FRB TV : Baschet M – CSM CSU Oradea vs U-BT Cluj-Napoca

19.00 Digisport 4 : Handbal F European League – Chambray vs Vaci

19.30 Looksport : Fotbal Cupa Franței optimi – Reims vs Bastia

20.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport, Prima TV : Fotbal România – Rapid vs UTA

21.00 Digisport 4, Looksport 3 : Handbal F Champions League – Brest vs FTC

22.00 Looksport : Fotbal Cupa Franței optimi – Marseille vs Montpellier

22.00 Digisport 2, Telekom Sport 2, Looksport 2 : Fotbal Spania 2 – Oviedo vs Almeria

 

Duminică 30 ianuarie

01.00 Telekom Sport 1 : NBA – New Orleans Pelicans vs Boston Celtics

06.00 Eurosport : Tenis Australian Open – Finala dublu feminin

10.00 Eurosport : Tenis Australian Open – Finala masculin

11.00 TVR 2 : Handbal F – Baia Mare vs CSM București

13.00 Digisport 2, Telekom Sport 3, Looksport + : Handbal F European League – Viborg vs Rm.Vâlcea

14.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România – Chindia vs Mioveni

14.30 Looksport 3 : Fotbal Belgia – St.Gilloise vs Anderlecht

16.30 Digisport 2, Telekom Sport 2, Looksport : Handbal F CE – Finala mică

17.00 Looksport 3 : Fotbal Belgia – Gent vs Antwerp

17.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport + : Fotbal România – FCU Craiova vs FC Argeș

18.00 Digisport 4, Looksport 2, YouTube FRB TV : Baschet M – SCM OHMA Timișoara vs Dinamo București

19.00 Digisport 2, Telekom Sport 2, Looksport : Handbal F CE – Finala 

19.30 Looksport 3 : Fotbal Cupa Franței optimi – Bergerac vs St.Etienne

20.00 Telekom Sport : NBA – Atlanta Hawks vs Los Angeles Lakers

20.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport + : Fotbal România – Dinamo vs FCSB

22.00 Looksport : Fotbal Cupa Franței optimi – Lens vs Monaco

22.00 Looksport 2 : Fotbal Belgia – Kortrijk vs Brugge

22.00 Digisport 2, Telekom Sport 2 : Fotbal Spania 2 – Ponferradina vs Tenerife

22.30 Looksport 3 : Fotbal Portugalia – Porto vs Maritimo

 

Luni 31 ianuarie

16.00 TVR 2 : Handbal M – Dobrogea Sud vs Turda

17.00 Digisport 2, Looksport, YouTube FRB TV : Baschet M – SCMU Craiova vs CSU Sibiu 

18.00 TVR 3 : Volei M – Dinamo vs Zalău

19.00 Digisport 2, Looksport, YouTube FRB TV : Baschet M – Steaua București vs CSM Galați

20.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România – CFR Cluj vs Botoșani

22.00 Digisport 2 : Fotbal Spania 2 – Ibiza vs Zaragoza

22.15 Looksport : Fotbal Cupa Franței optimi – PSG vs Nice

 

Marți 1 februarie

18.00 Digisport 2 : Futsal – Buzău vs Timișoara

19.45 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Fenerbahce vs Lyon

20.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Crvena Zvezda vs Olimpia Milano

20.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Zalgiris vs Maccabi

21.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Panathinaikos vs Monaco

21.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Baskonia vs Zenit

22.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Barcelona vs Bayern Munchen

 

Miercuri 2 februarie

18.00 TVR 1 : Handbal F – Baia Mare vs Cisnădie

19.00 Digisport 2 : Baschet M FIBA Europe Cup – CSM CSU Oradea vs Sporting Lisabona

19.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – CSKA Moscova vs Anadolu Efes

21.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Alba Berlin vs Unics Kazan

21.45 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Real Madrid vs Olympiacos

22.00 Telekom Sport 1 : Fotbal cupa Spaniei sferturi – Valencia vs Cadiz

 

Joi 3 februarie

18.00 TVR 1 : Handbal M – Focșani vs Buzău

20.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Crvena Zvezda vs Monaco

21.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Olimpia Milano vs Fenerbahce

21.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Bayern Munchen vs Maccabi

22.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Barcelona vs Panathinaikos

22.30 Telekom Sport 1 : Fotbal cupa Spaniei sferturi – Bilbao vs Real Madrid

 

Vineri 4 februarie

19.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – CSKA Moscova vs Alba Berlin

19.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Anadolu Efes vs Lyon

20.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Zalgiris vs Unics Kazan

21.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Baskonia vs Olympiacos

21.45 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Real Madrid vs Zenit

 

Marți 8 februarie

19.45 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Fenerbahce vs Real Madrid

21.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Zalgiris vs Olimpia Milano

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.