Program TV

Aici o să găsiți programul celor mai interesante transmisii sportive la TV. Update regulat.

tv

Luni 14 octombrie

11.00 Digisport 2 : Tenis WTA Moscova

14.00 Digisport 4 : Tenis WTA Luxemburg

17.30 Digisport 3, Look Sport : Baschet M – Dinamo vs U-BT Cluj-Napoca

20.30 Digisport 2 : Tenis WTA Luxemburg

20.30 ProTV : Fotbal U21 calificări EURO2021 – România vs Irlanda de Nord

 

Marți 15 octombrie

11.00 Digisport 2 : Tenis WTA Moscova

13.00 Digisport 4 : Tenis WTA Luxemburg

16.00 TVR HD : Handbal F – Rm.Vâlcea vs Rapid

16.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România 2 – Farul vs U.Cluj-Napoca

18.00 TVR HD : Handbal F – CSM București vs Brăila 

20.00 Digisport 2 : Tenis WTA Luxemburg

21.45 ProTV : Fotbal preliminarii EURO 2020 – România vs Norvegia

 

Miercuri 16 octombrie 

11.00 Digisport 2 : Tenis WTA Moscova

13.00 Digisport 4 : Tenis WTA Luxemburg

16.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România 2 – Rapid vs Petrolul

17.00 Digisport 2 : Tenis WTA Luxemburg

18.30 TVR 1, TVR HD : Handbal M – Steaua vs Dinamo

19.30 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România 2 – Turnu Măgurele vs UTA

20.00 Digisport 4 : Tenis WTA Moscova

 

Joi 17 octombrie

11.00 Digisport 2 : Tenis WTA Moscova

13.00 Digisport 4 : Tenis WTA Luxemburg

20.30 Digisport 2 : Tenis WTA Luxemburg

 

Vineri 18 octombrie

03.00 Eurosport : Moto Japonia – antrenamente

07.00 Eurosport : Moto Japonia – antrenamente

12.00 Digisport 2 : Tenis WTA Moscova

13.00 Digisport 4 : Tenis WTA Luxemburg

15.00 Digisport 3, Telekom Sport 3 : Tenis ATP Antwerp

17.15 Digisport 4 : Baschet M – BCMU Pitești vs U-BT Cluj-Napoca

18.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România – Hermannstadt vs Voluntari

19.45 Digisport 3 : Baschet M – CSM CSU Oradea vs Dinamo

20.30 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România – Dinamo vs Mediaș

21.30 Digisport 3, Telekom Sport 4 : Fotbal Germania – Frankfurt vs Leverkusen

21.45 Digisport 2 : Fotbal Franța – Nice vs PSG

22.00 Telekom Sport 2 : Fotbal Spania – Granada vs Osasuna

 

Sâmbătă 19 octombrie

06.30 Eurosport : Moto Japonia – antrenamente

10.15 TVR HD : Rugby CM – Sfertul de finală 1 : Anglia vs Australia

11.30 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România 2 – FC Argeș vs Farul

13.00 Digisport 2 : Tenis WTA Moscova

13.15 TVR HD : Rugby CM – Sfertul de finală 2 : Noua Zeelandă vs Irlanda

13.30 TVR 3 : Volei M – Dej vs Dinamo

14.00 Digisport 1, Telekom Sport 1 : Fotbal Spania – Eibar vs Barcelona

14.30 Eurosport : Fotbal Anglia – Everton vs West Ham

15.00 Telekom Sport 3 : Tenis ATP Antwerp

15.30 TVR HD : Rugby – Buzău vs Steaua

16.00 Digisport 4, Telekom Sport 2 : Fotbal Italia – Lazio vs Atalanta

16.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România 2 – Csikszereda vs Rapid

16.30 Digisport 3, Telekom Sport 3 : Fotbal Germania – Augsburg vs Bayern

17.00 Eurosport : Fotbal Anglia – Chelsea vs Newcastle

17.00 Digisport 1, Telekom Sport 4 : Fotbal Spania – Atletico vs Valencia

18.00 Digisport 1, Telekom Sport 3 : Handbal F Champions League – CSM București vs Lublin

19.00 Digisport 4, Telekom Sport 4 : Fotbal Italia – Napoli vs Verona

19.30 Digisport 3, Telekom Sport 2 : Fotbal Germania – Dortmund vs Gladbach

19.30 Eurosport : Fotbal Anglia – Crystal Palace vs Man.City

20.00 Digisport 2, Telekom Sport 3 : Handbal F Champions League – Buducnost vs Rm.Vâlcea

20.30 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România – CFR Cluj vs Craiova

21.00 Digisport 4 : Handbal M Champions League – Barcelona vs PSG

21.45 Digisport 3, Telekom Sport 2 : Fotbal Italia – Juventus vs Bologna

22.00 Digisport 2, Telekom Sport 3 : Fotbal Spania – Mallorca vs Real Madrid

 

Duminică 20 octombrie

02.30 Eurosport : Moto Japonia – încălzirea

05.00 Eurosport : Moto Japonia – cursele Moto3, Moto2, MotoGP

10.15 TVR 1, TVR HD : Rugby CM – Sfertul de finală 3 : Wales vs Franța

11.30 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România – U.Cluj-Napoca vs Mioveni

13.00 Digisport 2, Telekom Sport 2 : Fotbal Spania – Alaves vs Celta Vigo

13.15 TVR 1, TVR HD : Rugby CM – Sfertul de finală 4 : Japonia vs Africa de Sud

13.30 Digisport 1, Telekom Sport 1 : Fotbal Italia – Sassuolo vs Inter

15.00 Digisport 2 : Tenis WTA Moscova

15.00 Digisport 3, Telekom Sport 2 : Fotbal Spania – Sociedad vs Betis

15.30 TVR 1, TVR HD : Handbal F – Rapid vs Brăila

15.30 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România – Clinceni vs Viitorul

16.00 Digisport 4, Telekom Sport 4 : Fotbal Italia – Sampdoria vs Roma

17.00 Digisport 2, Telekom Sport 3 : Handbal M Champions League – Wisla Plock vs Dinamo

17.00 Telekom Sport 2 : Fotbal Spania – Espanyol vs Villareal

17.00 Digisport 3 : Tenis ATP Antwerp

17.45 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România – Sepsi vs Astra

18.30 Eurosport : Fotbal Anglia – Man.United vs Liverpool

19.00 Digisport 2, Telekom Sport 2 : Fotbal Italia – Parma vs Genoa

19.00 Digisport 4 : Fotbal Germania – Hoffenheim vs Schalke

19.30 Digisport 3, Telekom Sport 4 : Fotbal Spania – Bilbao vs Valladolid

20.30 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România – Chindia vs FCSB

21.45 Digisport 2, Telekom Sport 2 : Fotbal Italia – Milan vs Lecce

22.00 Digisport 4 : Fotbal Franța – Marseille vs Strasbourg

22.00 Digisport 3, Telekom Sport 4 : Fotbal Spania – Sevilla vs Levante

 

Luni 21 octombrie

15.00 Digisport 2 : Tenis ATP Viena

18.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România 2 – FC Argeș vs Farul

20.30 Digisport 1, Telekom Sport 1, Look : Fotbal România – Iași vs Botoșani

21.45 Digisport, Telekom Sport : Fotbal Italia – Brescia vs Fiorentina

22.00 Eurosport : Fotbal Anglia – Sheffield vs Arsenal

 

Marți 22 octombrie

15.00 Telekom Sport 1 : Fotbal Youth League – Atletico vs Leverkusen

16.00 Digisport 2 : Tenis ATP Basel

17.00 Telekom Sport 1 : Fotbal Youth League – Bruges vs PSG

19.55 Digisport 1, Telekom Sport 1 : Fotbal Champions League – Atletico vs Leverkusen

19.55 Digisport 2 : Fotbal Champions League – Șahtior vs Dinamo Zagreb

22.00 Digisport 1, Telekom Sport 1 : Fotbal Champions League – Galatasaray vs Real Madrid

22.00 Digisport 1 : Fotbal Champions League – Juventus vs Lokomotiv Moscova

 

Miercuri 23 octombrie

13.00 Digisport 2 : Tenis ATP Viena

15.00 Telekom Sport 1 : Fotbal Youth League – Ajax vs Chelsea

16.00 Digisport 2 : Tenis ATP Basel

17.00 Telekom Sport 1 : Fotbal Youth League – Inter vs Dortmund

19.55 Digisport 1, Telekom Sport 1 : Fotbal Champions League – Ajax vs Chelsea

19.55 Digisport 2 : Fotbal Champions League – Leipzig vs Zenit

22.00 Digisport 1, Telekom Sport 1 : Fotbal Champions League – Slavia Praga vs Barcelona

22.00 Digisport 1 : Fotbal Champions League – Inter vs Dortmund

 

Joi 24 octombrie

16.00 Digisport 2 : Tenis ATP Basel

19.55 Digisport 2, Telekom Sport 1 : Fotbal Europa League – Partizan vs Man.United 

22.00 Digisport 1, Telekom Sport 1 : Fotbal Europa League – Rennes vs CFR Cluj

22.00 Digisport 2 : Fotbal Europa League – Celtic vs Lazio

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.