Program TV

Aici o să găsiți programul celor mai interesante transmisii sportive la TV. Update regulat.

tv

Vineri 27 noiembrie

11.30 Looksport : Polo – Sportul vs Rapid

13.00 Digisport 2, Telekom Sport 3, Looksport 3 : Formula 1 Bahrein – antrenamente

14.30 Looksport 3 : Polo – Steaua vs Dinamo

15.00 TVR 3 : Volei M – Arcada Galați vs Dinamo București

16.00 YouTube FRB TV : Baschet F – Tg.Secuiesc vs Brașov

16.30 YouTube FRB TV : Baschet F – Constanța vs Agronomia

16.30 TVR 2 : Handbal M – Steaua vs Minaur Baia Mare

17.00 YouTube FRB TV : Baschet F – Oradea vs Arad

17.00 Digisport 2, Telekom Sport 3, Looksport 3 : Formula 1 Bahrein – antrenamente

17.30 Looksport : Polo – Dinamo vs CSM Oradea 

18.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport + : Fotbal Cupa României 16-imi – Chindia vs Hermannstadt

18.30 TVR 1 : Handbal M – Dinamo vs Dobrogea Sud

18.30 Looksport 2 : Fotbal Turcia – Ankaragucu vs Trabzonspor

19.00 YouTube FRB TV : Baschet F – Sepsi vs Târgoviște

19.30 YouTube FRB TV : Baschet F – Alexandria vs Rapid

19.30 YouTube FRB TV : Baschet F – Satu Mare vs U.Cluj-Napoca

19.45 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Fenerbahce vs Valencia

20.00 Looksport 3 : Polo – Sportul vs Steaua

20.30 Digisport 4 : Handbal M Champions League – Barcelona vs Kiel (R, jucat joi la 21.45)

20.45 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport + : Fotbal Cupa României 16-imi – Spartac vs Craiova

21.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Panathinaikos vs Bayern Munchen

21.30 Digisport 2, Telekom Sport 3, Looksport : Fotbal Germania – Wolfsburg vs Bremen

21.45 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Lyon vs Barcelona

22.00 Digisport 3, Telekom Sport 2, Looksport 2 : Fotbal Spania – Valladolid vs Levante

22.00 Digisport 4, Looksport 3 : Fotbal Franța – Strasbourg vs Rennes

22.00 Eurosport : Fotbal Anglia – Crystal Palace vs Newcastle

 

Sâmbătă 28 noiembrie

11.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal Cupa României 16-imi – Turris vs Sepsi

12.00 TVR 1 : Rugby finala Cupei României – Baia Mare vs Steaua

12.00 Looksport 2 : Polo – Sportul vs Oradea

13.00 Digisport 3, Telekom Sport 3, Looksport 3 : Formula 1 Bahrein – antrenamente

13.15 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport + : Fotbal Cupa României 16-imi – Ceahlăul vs Petrolul

14.00 TVR 3 : Volei F – Bacău vs Dinamo

14.30 Eurosport : Fotbal Anglia – Brighton vs Liverpool

15.00 Digisport 4, Telekom Sport 3, Looksport : Fotbal Spania – Elche vs Cadiz

15.45 Telekom Sport 1 : Rugby amical – Scoția vs Fiji

16.00 Facebook CSU Brașov Volei Masculin – Unirea Dej vs UV Timișoara

16.00 YouTube FRB TV : Baschet F – Târgoviște vs Tg.Secuiesc

16.00 Digisport 1, Telekom Sport 2, Looksport + : Fotbal Italia – Sassuolo vs Inter

16.00 Digisport 3, Telekom Sport 3, Looksport 3 : Formula 1 Bahrein – calificări

16.30 YouTube FRB TV : Baschet F – Rapid vs Constanța

16.30 Digisport 2, Telekom Sport 4, Looksport 2 : Fotbal Germania – Stuttgart vs Bayern

17.00 YouTube Steaua TV : Volei M – Steaua vs SCMU Craiova

17.00 YouTube FRB TV : Baschet F – U.Cluj-Napoca vs Oradea

17.00 Eurosport : Fotbal Anglia – Man.City vs Burnley

17.00 Looksport : Polo – CSM Oradea vs Sportul Studențesc

17.15 Digisport 4, Looksport : Fotbal Spania – Valencia vs Atletico

17.30 Digisport 3 : Baschet M Calificări Euro – România vs Polonia

18.00 Facebook SCM Zalău Volei : Volei M – Zalău vs Baia Mare

18.00 Facebook CSM Galați – Dinamo vs U.Cluj

18.00 Telekom Sport 3 : Rugby amical – Wales vs Anglia

18.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal Cupa României 16-imi – Universitatea Craiova vs ASU Poli 

19.00 YouTube FRB TV : Baschet F – Brașov vs Sepsi

19.00 Digisport 2, Telekom Sport 2, Looksport 3 : Fotbal Italia – Benevento vs Juventus

19.30 YouTube FRB TV : Baschet F – Agronomia vs Alexandria

19.30 YouTube FRB TV : Baschet F – Arad vs Satu Mare

19.30 Eurosport : Fotbal Anglia – Everton vs Leeds

19.30 Digisport 4, Telekom Sport 4, Looksport : Fotbal Spania – Huesca vs Sevilla

19.30 Looksport 2 : Fotbal Germania – Gladbach vs Schalke

20.45 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport + : Fotbal Cupa României 16-imi – Dinamo vs Viitorul

21.45 Digisport 4, Telekom Sport 4, Looksport 2 : Fotbal Italia – Atalanta vs Verona

22.00 Digisport 2, Telekom Sport 2, Looksport : Fotbal Spania – Real Madrid vs Alaves

22.00 Telekom Sport 3 : Rugby amical – Franța vs Italia

22.00 Digisport 3, Looksport 3 : Fotbal Franța – PSG vs Bordeaux

22.00 Eurosport : Fotbal Anglia – West Bromwich vs Sheffield

 

Duminică 29 noiembrie

12.00 Facebook CSU Brașov Volei Masculin – CSU Brașov vs UV Timișoara

12.00 Looksport : Polo – Rapid vs Dinamo

12.00 Digisport 3, Looksport 3 : FIA F2

12.15 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport + : Fotbal Cupa României 16-imi – Ripensia vs Astra

13.30 Digisport 2, Telekom Sport 2, Looksport : Fotbal Italia – Lazio vs Udinese

13.30 Looksport 3 : Polo – Steaua vs CSM Oradea 

14.00 Digisport 4, Looksport 2 : Fotbal Franța – Lyon vs Reims

15.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport + : Fotbal Spania – Barcelona vs Osasuna

16.00 YouTube FRB TV : Baschet F – Brașov vs Târgoviște

16.00 Eurosport : Fotbal Anglia – Southampton vs Man.United

16.00 Digisport 2, Telekom Sport 2, Looksport : Fotbal Italia – Milan vs Fiorentina

16.00 Digisport 3, Telekom Sport 3, Looksport 3 : Formula 1 Bahrain – cursa

16.00 Digisport 4, Looksport 2 : Fotbal Franța – Monaco vs Nîmes

16.30 YouTube FRB TV : Baschet F – Constanța vs Alexandria

17.00 YouTube Steaua TV : Volei M – SCMU Craiova vs Știința București

17.00 YouTube FRB TV : Baschet F – U.Cluj-Napoca vs Arad

17.15 Telekom Sport 4 : Fotbal Spania – Getafe vs Bilbao

17.30 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport + : Fotbal Cupa României 16-imi – Voluntari vs Mediaș

18.00 Facebook CSM Galați – Arcada Galați vs U.Cluj

18.00 Digisport 4 : Fotbal Franța – Nice vs Dijon

18.00 Looksport 2 : Fotbal Turcia – Fenerbahce vs Beșiktaș

18.00 Looksport 3 : Polo – Rapid vs Dinamo

18.30 Eurosport : Fotbal Anglia – Chelsea vs Tottenham

19.00 YouTube FRB TV : Baschet F – Sepsi vs Tg.Secuiesc

19.00 Digisport 2, Telekom Sport 2, Looksport : Fotbal Italia – Cagliari vs Spezia

19.00 Telekom Sport 3 : Fotbal Germania – Mainz vs Hoffenheim

19.30 YouTube FRB TV : Baschet F – Rapid vs Agronomia

19.30 YouTube FRB TV : Baschet F – Satu Mare vs Oradea

19.30 Digisport 3, Telekom Sport 4 : Fotbal Spania – Celta Vigo vs Granada

19.30 Looksport 3 : Fotbal Cehia – Slavia Praga vs Brno

20.30 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport + : Fotbal Cupa României 16-imi – Iași vs CFR Cluj

21.15 Eurosport : Fotbal Anglia – Arsenal vs Wolverhampton

21.45 Digisport 2, Telekom Sport 2, Looksport : Fotbal Italia – Napoli vs Roma

22.00 Digisport 3, Telekom Sport 3, Looksport 2 : Fotbal Spania – Sociedad vs Villareal

22.00 Digisport 4, Looksport 3 : Fotbal Franța – St.Etienne vs Lille

 

Luni 30 noiembrie

17.00 YouTube Steaua TV : Volei M – Steaua vs Știința București 

18.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport + : Fotbal Cupa României 16-imi – Csikszereda vs UTA

19.30 Digisport 2, Telekom Sport, Looksport : Fotbal Italia – Torino vs Sampdoria

19.30 Eurosport : Fotbal Anglia – Leicester vs Fulham

20.45 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport + : Fotbal Cupa României 16-imi – Buzău vs FCSB

20.30 Digisport 3 : Baschet M Calificări Euro – România vs Spania

21.45 Digisport 2, Telekom Sport, Looksport : Fotbal Italia – Genoa vs Parma

22.00 Eurosport : Fotbal Anglia – West Ham vs Aston Villa

22.00 Digisport 4, Telekom Sport , Looksport 2 : Fotbal Spania – Betis vs Eibar

 

Marți 1 decembrie

16.45 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România 2 – Călărași vs Turris

19.55 Digisport 1, Telekom Sport 2, Looksport + : Fotbal Champions League – Șahtior Donețk vs Real Madrid

19.55 Digisport 2, Telekom Sport 3, Looksport : Fotbal Champions League – Lokomotiv Moscova vs Salzburg

21.45 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Lyon vs Panathinaikos

21.45 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Olimpia Milano vs Alba Berlin

22.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal Champions League – Atletico Madrid vs Bayern Munchen

22.00 Digisport 2, Telekom Sport , Looksport 2 : Fotbal Champions League – Monchengladbach vs Inter

22.00 Digisport 3, Telekom Sport , Looksport + : Fotbal Champions League – Liverpool vs Ajax

22.00 Digisport 4, Telekom Sport , Looksport 3 : Fotbal Champions League – Porto vs Man.City

 

Miercuri 2 decembrie

16.45 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România 2 – U.Cluj-Napoca vs Farul

19.45 Digisport 3, Looksport 2 : Handbal M Champions League – Veszprem vs Kiel

19.45 Looksport 3 : Handbal M Champions League – Aalborg vs Barcelona

19.55 Digisport 1, Telekom Sport 2, Looksport + : Fotbal Champions League – Istanbul Bașakșehir vs Leipzig

19.55 Digisport 2, Telekom Sport 3, Looksport : Fotbal Champions League – Krasnodar vs Rennes

22.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport + : Fotbal Champions League – Man.United vs PSG

22.00 Digisport 2, Telekom Sport , Looksport : Fotbal Champions League – Juventus vs Dinamo Kiev

22.00 Telekom Sport , Looksport 3 : Fotbal Champions League – Dortmund vs Lazio

22.00 Digisport 3, Telekom Sport , Looksport 2 : Fotbal Champions League – Ferencvaros vs Barcelona

22.00 Digisport 4 : Fotbal Champions League – Dortmund vs Lazio / Sevilla vs Chelsea

 

Joi 3 decembrie

19.00 Digisport 1, Telekom Sport 1 : Handbal F CE – România vs Germania

19.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – CSKA Moscova vs Olympiacos

19.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Zenit vs Fenerbahce

19.15 Digisport 3 : Handbal F CE – Rusia vs Spania

19.55 Digisport 2 : Fotbal Europa League – Milan vs Celtic

19.55 Digisport 4 : Fotbal Europa League – Linz vs Tottenham

21.05 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Maccabi Tel Aviv vs Crvena Zvezda Belgrad

21.30 Digisport 3 : Handbal F CE – Norvegia vs Polonia

21.45 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Olimpia Milano vs Panathinaikos

22.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal Europa League – CFR Cluj vs TSKA Sofia

22.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Valencia vs Alba Berlin

22.00 Digisport 2 : Fotbal Europa League – Roma vs Young Boys

22.00 Digisport 4 : Fotbal Europa League – Arsenal vs Rapid Viena / Rangers vs Standard Liege

23.00 Digisport 3 : Handbal F CE – Suedia vs Cehia (R, jucat la 21.30)

 

Vineri 4 decembrie

17.15 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România – Voluntari vs Clinceni

19.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Anadolu Efes vs Baskonia

20.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Zalgiris Kaunas vs Barcelona

20.30 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România – FC Argeș vs Dinamo

21.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Bayern Munchen vs Khimki

22.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Real Madrid vs Lyon

 

Sâmbătă 5 decembrie

14.00 TVR : Volei M – Dinamo București vs SCMU Craiova

14.30 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România – Sepsi vs Botoșani

21.30 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România – FCSB vs UTA

 

Duminică 6 decembrie

18.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România – Viitorul vs Hermannstadt

20.45 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România – Iași vs CFR Cluj

 

Luni 7 decembrie

16.45 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România – Astra vs Târgoviște

19.00 Digisport 1, Telekom Sport 1, Looksport : Fotbal România – Craiova vs Mediaș

 

Marți 8 decembrie

17.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Khimki vs Olimpia Milano

19.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Anadolu Efes vs Lyon

20.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Barcelona vs Olympiacos

22.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Valencia vs Zenit

 

Joi 10 decembrie

20.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Crvena Zvezda vs Olympiacos

21.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Alba Berlin vs Fenerbahce

22.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Real Madrid vs Zenit

22.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Valencia vs Anadolu Efes

22.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Baskonia vs Maccabi

 

Vineri 11 decembrie

15.00 TVR : Volei M – SCMU Craiova vs Arcada Galați

19.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Khimki vs CSKA Moscova

21.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Panathinaikos vs Zalgiris

21.30 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Bayern vs Lyon

22.00 Euroleague TV : Baschet M Euroliga – Barcelona vs Olimpia Milano

 

Sâmbătă 12 decembrie

14.00 TVR : Volei F – CSM Târgoviște vs Dinamo București

Leave a Reply

Your email will not be published. Name and Email fields are required.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.